Reference

Petra Poupová

majitelka a jednatelka SCH EKONOM, s.r.o.

www.schekonom.cz

Před příchodem Evy do naší společnosti jsem pouze věděla, že tak jak doposud fungujeme nelze pokračovat, absolutně jsem netušila JAK NA TO.

Eva nejdříve vnesla do mého myšlení řád, donutila mne přemýšlet strukturovaně se zaměřením na to, co je pro společnost důležité, jak může společnost růst a jaké jsou cesty dostat se ke stanovaným cílům.

Eva pomohla týmu v SCH-EKONOM nastavit HR procesy, pojmenovat prvotní cíle a jejich hodnotová kritéria. Provedla nás prvními krůčky pravidelné komunikace manažer x člen týmu a učila nás, jak mezi sebou komunikovat, tak abychom si řekli vše podstatné a přitom nevznikaly emoční bariéry.

Za rok a půl spolupráce mám pocit, že jsme se z lezoucích batolat stali chodícím dítětem. Máme však ještě mnoho před sebou a doufám, že nám i nadále Eva zůstane rádcem.

Marek Vozka

ředitel Paláce YMCA

S Evou jsme se potkal poprvé před lety, kdy jsem byl provozním ředitelem Člověka v tísni a ona pracovala v ČSOB, a v rámci programu pomoci neziskových organizacím, koučovala několik mých kolegů z managementu.

A protože jsem též kouč a viděl Evu při práci, tak jsem mohl ocenit její přístup ke klientům – maximální pozornost, skvělé otázky, empatii, napojení na klienta, tlak na hledání vhodného řešení samotným klientem a to vše zároveň při zachování bezpečného prostoru. Je možné, že to zní až příliš obyčejně, ale v koučovacím světe je to velké umění. Pokud zvolíte Evu jako svého kouče, zvolíte dobře.

Dana Prudíková

Eva je profesionálka, která umí neuvěřitelně přesně vystihnout podstatu řešeného a zanalyzovat situaci. Aniž by jakkoliv naváděla, pokládá trefné dotazy, které mě vždy otevřou oči a navedou k tomu, co je podstatné.

Michaela Holišová

koučka, lektorka, facilitátorka


S Evou jsem pracovala coby leader neziskovky. Vlastně přesnější by bylo leader na odchodu. Potřebovala jsem si ujasnit svou roli. Uchopit své fungování v době odcházení. Jak to skloubit. Jak být stále naloděna a přitom "vyklízet prostor". Eva mě skvěle provedla. Přesné silné otázky. Klidná podpora pro přemýšlení. A jako bonus skvělé barevné zápisy, které mám schované dodnes. :-)

Koučování mělo jasné výstupy. Vlastně můžu říct s odstupem, že to jak jsme to společně pojmenovaly a nastavily způsobilo, jak proběhla celá akce a že neziskovka se dostala do skvělých rukou a prokračuje dál a já v klidu proplula do mé další životní fáze.

Doporučuji.

Magdalena Musilová

majitelka a jednatelka Bytasen, spol. s r.o.

www.bytasen.cz

Evu znám dlouho a je nejlepší.

Vždy dokáže jednoduše a přesně pojmenovat situace, které řeším.

V chaosu dělá pořádek, nastavuje systém a definuje dílčí kroky vedoucí k dosažení cíle.

Spolupráce je perfektní!