Kdo jsem

S radostí Vás doprovodím na cestě osobního, či týmového růstu a proměny.


Jsem kouč a průvodce na cestě osobní proměny.


Jsem konzultant a facilitátor. Pomáhám majitelům a manažerům firem nastavit nové způsoby fungování, lépe řídit výkon, realizovat změny nebo s (re)designem HR procesů.


Baví mne odkrývání nových perspektiv rozvoje pro jednotlivce, manažery a jejich týmy. Spolupracuji proto s jednotlivci i firmami jako HR interim manažer & profesionál zaměřený na osobní, talentový a manažerský rozvoj.


Pracovala jsem jako koordinátor, projektový manažer a manažer týmů a mám zkušenostmi z velkých změnových a rozvojových projektů a programů v oblasti HR, CSR a interní komunikace.


Působila jsem v různých prostředích od několika neziskových organizací, po malou vzdělávací společnost, mezinárodní poradenskou společnost až po velkou finanční instituci. V každé jsem se naučila něco nového a současně ve všech si potvrdila, že lidé jsou klíč…


Vystudovala jsem sociologii. Protože mě baví lidi, zajímá mě to, jak fungují, jak se chovají a spolupracují… A i proto jsem se od roku 2007 začala věnovat koučování.

Zaměřuji se na individuální a týmové koučování. Od roku 2007 jsem dle standardů ICF odkoučovala stovky hodin. V roce 2013 jsem získala mezinárodní koučovací akreditaci ICF. Vybraným neziskovým organizacím poskytuji pro-bono koučink.


Od roku 2020 se zaměřuji také na využití technik krizové intervence a stavění konstelací.Můj život a zkušenosti v číslech

20+ let v HR

4 roky v CSR

8 let zkušeností v manažerských pozicích a s vedením týmů

12 let zkušeností jako projektový manažer

900+ hodin koučovací praxe z toho 200+ hodin pro bono koučovací praxe pro neziskové organizace

1000+ hodin výcviků a vzdělávání pro kouče, facilitátory, mediátory a krizové interventy

35 procestovaných zemí a dalších 20 na seznamu k procestování

1 manžel, moje nejdůležitější životní kotva

3 dcery, moje životní radost a naplnění, moje zrcadla, od nichž se každý den učím o sobě a o světě

2 jazyky, pracuji v češtině a angličtině

Moje motto

Life is not about finding yourself. Life is about creating yourself.